4 spôsoby, ako si nájsť brigádu vo svojom okolí

4 spôsoby, ako si nájsť brigádu vo svojom okolí

Hľadáš brigádu vo svojej dedine alebo meste?

23.06.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Ak si ešte nenašiel tú správnu brigádu, si tu správe. Poradíme ti, ako a kde si môžeš nájsť tú pravú brigádu na leto! 

Leto je skvelá príležitosť, kedy si brigádu môžu hľadať nielen študenti, ale aj mamičky na materskej, seniori, nezamestnaní a vlastne ktokoľvek, kto to potrebuje. Počas leta rozkvetá turizmus, gastro prevádzky a hotely si prídu na svoje. Nielen to, ale aj kúpaliská, zmrzlinárňe a iné sezónne podniky. 

Nepremeškaj svoju šancu a nájdi si brigádu ešte dnes!

 

Podniky a obchody v tvojom okolí

Najklasickejším spôsobom, ako hľadať brigádu je priamo zájsť do bežných obchodov a podnikov, ktoré sídlia v tvojom meste alebo dedine. Sú to napríklad potraviny, drogériá, kaderníctva, barber shopy alebo bary a reštaurácie. 

Ak si z mesta, alebo máš mesto poruke, navštív obchodné domy a prípadne objavíš vyvesené plagáty s ponukou brigády na leto.

 

Miestne noviny a iné médiá

Tvoje mesto a aj dedina môže mať lokálne noviny prípadne aj profil na nejakej sociálnej sieti. Tu ľudia môžu individuálne pridať svoj inzerát a prostredníctvom nich hľadať brigádnikov. Aj toto je možnosť, ktorú by si mal vyskúšať. 

 

Rodina, priatelia a známi 

Skús sa opýtať svojich najbližších, môžno práve počas leta budú potrebovať výpomoc do práce alebo na dome. 

Napríklad upratovanie penziónov a hotelov alebo pomoc v kuchyni a pri obsluhe. Občianska inzercia ti môže ponúknuť miesto na stavbe, pri kosení trávy alebo vykladaní nábytku. 

 

Internet 

Na internete nájdeš toho najviac. Je to najjednoduchšia a najrýchlejšia cesta ako nájsť novú brigádu. Nemôžeš ich však hľadať len tak niekde, najlepšie je nájsť si overený inzertný portál

 

Na inzertných portáloch nájdeš ponuky z celého Slovenska a prípadne aj zahraničia. Určite tu objavíš aj ponuky zo svojej dediny alebo susedného mesta. 

Hodnotenie

4 spôsoby, ako si nájsť brigádu vo svojom okolí
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma