5 vysnívaných prác, ktoré chce robiť každý

5 vysnívaných prác, ktoré chce robiť každý

Mnohí z nás sa obávajú stereotypnej práce, ktorú budeme robiť až do dôchodku. Snažíme sa nájsť prácu, ktorá nás bude baviť.

12.05.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Avšak nie vždy sa tieto hodnoty zhodujú s bežnými očakávaniami. Existujú práce, kde sa hodnoty posúvajú úplne inde. Práca je tu zábavou, nielen v zmysle, že ju milujeme, ale aj vo všeobecnom chápaní zábavy.

Ak patríte medzi tých, ktorí sa nechcú celý život zaoberať tou istou prácou alebo hľadáte originálny spôsob, ako sa živiť, možno práve teraz objavíte povolanie vašich snov. Tu je zoznam 5 neštandardných povolaní, ktorými by ste sa mohli živiť aj vy:

 

Testovač vína: Ak radi zdieľate príspevky o víne na sociálnych sieťach a zároveň ho radi ochutnávate, táto práca vám umožní spojiť oboje. Okrem toho, že budete testovať a hodnotiť vína, budete mať výhodu cestovania a objavovania nových kultúr. Ak ste nad 18 rokov a milujete víno, mohli ste práve nájsť svoju vysnívanú prácu. Navyše, táto práca môže prinášať veľmi slušný mesačný príjem a nemusíte sa ani starať o ubytovanie.

 

Ochutnávač sladkostí: Staňte sa ochutnávačom sladkostí, čo znie ako sen. Nielenže budete ochutnávať rôzne lahôdky, ale dokonca sa stanete testerom aj pre tie, ktoré sú ešte vo vývoji. Na tejto pozícii môžete zarábať až 55 € za hodinu ochutnávania, čo vám môže vychádzať až na 2 200 € týždenne.

 

Testovač tobogánov: Ak ste vášnivým cestovateľom a trávite radi čas vo vode na exotických miestach, možno by ste sa mali zamestnať ako testovač tobogánov. Vašou úlohou bude testovať výšku, rýchlosť a zábavnosť tobogánov. Pri tejto zábavnej práci si môžete vydelať až 34 000 € za 6 mesiacov.

 

Správca ostrova: Medzi nevyhnutne najlepšie práce na svete patrí práca správcu ostrova. Predstavte si život na súkromnom ostrove v luxusnej vile s bazénom. A čo je ešte lepšie, dostanete za to platenie. Suma za túto prácu sa môže vyšplhať až na 100 000 dolárov. Je to zodpovedná práca, ale kto by nechcel mať celý ostrov len pre seba? 

 

Testovač luxusných postelí: Ak by ste sa spýtali mnohých ľudí, za akú činnosť by si chceli zarábať peniaze, väčšina by odpovedala - spánok. A práve ako testovač luxusných postelí môžete byť zaplatení za to, že budete na nich spať. Vašou úlohou bude pomáhať firmám vylepšovať ich postele tým, že na nich budete spávať. Za takúto vysnívanú prácu si môžete zarobiť až na 1000 libier mesačne.

 

Práca nemusí byť len stereotypná a nudná. Každý z nás by mal mať možnosť robiť to, čo ho baví a napĺňa. A to nemusí vždy znamenať tradičné zamestnanie, ale práve nekonvenčnú a zábavnú prácu. Ak sa vám niektorá z týchto ponúk páčila, určite sa o nej bližšie informujte. Nezabudnite si však pripraviť aktuálny životopis a odoslať ho.

 

Hodnotenie

5 vysnívaných prác, ktoré chce robiť každý
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma