Je Veronika Hurdová krkavčia matka?

Je Veronika Hurdová krkavčia matka?

Veronika Hurdová je optimistická a energetická žena a mama troch detí.

02.09.2021 | PoctiveSEO.sk | auraknihy.sk

Veronika Hurdová je optimistická a energetická žena a mama troch detí. Blogovaniu sa venuje už nejaký ten čas a v poslednej dobe sa stal zároveň najčítanejším českým materským blogom, ktorý získal ocenenie. Veronika v ňom píše o živote, materstve a svojich myšlienkach a postrehoch. No nielen to, je tiež autorkou niekoľkých kníh.

 

Rovnaký názov, ako jej blog nesie aj kniha Krkavčia matka, kde nájdete z každého rožku trošku okolo výchovy detí a materstva.

Ako ona sama zvláda výchovu troch detí?

Veronika Hurdova presadzuje voľnú výchovu, snaží sa deťom dopriať voľnosť a slobodu bez akéhokoľvek komentovania a negativity. Svoje deti vychováva s láskou a rešpektom a zároveň sa snaží viesť deti k zodpovednosti. Jej myšlienky slobodnej výchovy, ako ona sama tvrdí, by chcela šíriť ďalej a práve, preto píše blog aj knihy.

 

Čo pre Veroniku znamená slobodná výchova?

Samozrejme, že u nich doma majú aj hranice. No nie veľa. Podľa nej musí mať najskôr hranice zrovnané v hlave ona sama. Nezsanzi sa nikoho do ničoho nútiť ani poučovať všeobecnými pravidlami, odporúčaniami, čo robiť a čo nerobiť. 

 

Jej kniha reprezentuje jej subjektívny pohľad, preto v mnohom s autorkou nemusíte súhlasiť. Neuvádza žiadne zdroje ani literatúru no jej rady a postrehy môžete, ale nemusíte pokladať za dobré. Jej tvorba baví a inšpiruje niekoľko tisíc čitateľov.

 

Tip: Ak sa chystáte kúpiť knihy, odporúčame potenciálnym kupcom pozrieť si jej blog Krkavčí matka. A ak vás to oslovi, isto siahnite aj po knižke. Kniha je bohato ilustrovana peknými fotografiami.

 

Medzi Veronikine veľké úspechy patrí aj ocenenie "Krištáľová lupa", ktoré získala v roku 2016, a to v kategórii One (woman) show.

 

Aj keď má za sebou veľmi hektické obdobie, vrátane tragickej smrti jej manžela, Veronika sa snaží žiť naplno. V roku 2017 vyšla kniha "Moje milá smrť", v ktorej sa venuje práve tejto téme. Reakcie na túto knihu sú pozitívne a ako sa podľa názvu môže zdať, knižka vôbec nie je o smrti. Je o živote. 

Hodnotenie

Je Veronika Hurdová krkavčia matka?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma