6 tipov, ako si zariadiť byt aj za menej peňazí

6 tipov, ako si zariadiť byt aj za menej peňazí

Chcete trochu zmeny vo vašom byte, no myslite si, že musíte veľa investovať? Nemusíte!

17.06.2021 | PoctiveSEO.sk | www.mdum.cz

Máme pre vás niekoľko trikov, ako si môžete skrášliť váš domov aj za menej peňazí. Čo potrebujete je len trochu kreativity.

 

1. Začnite pomaly

Vyskúšať nové trendy v bývaní môže byt veľká zábava, ale skôr ako zainvestujete do nábytku. Najprv začnite s malými vecami, ako sú dekorácie a textílie a vyskúšajte či sa vám tento trend naozaj bude páčiť. 

 

2. Redizajnujte

Pamätáte sa ešte, ako ste si zariaďovali prvý byt? Lacným alebo zdedeným nábytkom? Ak taký nábytok ešte máte, no už vám do celkového obrazu vašej domácnosti nezapadá, dajte mu nový dizajn.

 

Užitočná rada pre interiér: Staré kreslo nechajte potiahnuť novou látkou, komodu na chodbe prefarbite novým náterom.

 

3. Izbové rastliny

Nie je žiadnym tajomstvom, že rastliny a kvety vedia robiť zázraky. Nielen, že vám čistia vzduch, ale vdýchnu do vášho domova automaticky viac života. Nechajte rastliny visieť zo stropu v štýlových závesných macramé alebo ich voľne položte na poličku.

 

4. Menej je viac

Najmä malé miestnosti môžu vyzerať veľmi chaoticky, keď sú preplnené nábytkom či dekoráciami. Uložte veci, do škatúľ a odložte ich. Veci a predmety, ktoré nepotebujete darujte po prípade predajte. Vytvorte si viac priestor. Toto motto vyznačuje aj minimalisticky či škandinávsky interiérový štýl.

 

Tip: Ak sa zaujímate o interiérový dizajn a zariadovanie bytu napr. podľa farieb, vyskúšajte tipy a rady, ktoré sa riadia podľa zásad feng-shui. 

 

5. Umenie na stenách

Zdobenie stien umením, dáva miestnostiam nový dych. Či už koláž, s rámom alebo bez; fotografie ľudí, obrazov, alebo krajiny; rodinné fotografie, alebo obrázky detí - vďaka obrazom na stenách budú izby vyzerať štýlovejšie, osobnejšie a útulnejšie.

 

6. Kútik na čítanie

Máte doma voľný kút a neviete čo s nim? Vytvorte si z neho kútik pre vás. Či už tam budete, čítať, oddychovať, popíjať čaj alebo kávu, je len na vás. Dôležité je to, aby bol útulný. Čo potrebujete je napr. prútený či ratanový nábytok, pohodlné kreslo, malý príručný stolík, lampu, zelené rastliny. A samozrejme dobrú knihu!

 

Bonusový tip: Premiestňujte!

Tento tip je zaručene zadarmo, no dokáže veľké zázraky! Stačí nábytok z času na čas premiestniť. Aj malá priestorová zmena vytvára úplne nový dojem. Buďte otvorení novým nápadom. 

 

Photo by
 

Hodnotenie

6 tipov, ako si zariadiť byt aj za menej peňazí
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma