Ako získať brigánikov?

Ako získať brigánikov?

Vytvorte si atraktívny pracovný inzerát a získajte výpomoc do práce

31.10.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Hľadať brigádu je náročné, ale hľadanie brigádnikov dá tiež riadne zabrať. Zamestnávatelia hľadajú výpomoc do svojej firmy, obchodu alebo prevádzky celoročne, ale s príchodom sviatkov je pre niektorých nutnosťou zohnať zopár ľudí naviac. Poradíme vám, ako si nových brigánikov získať a ako zviditeľniť svoj inzerát

 

Overený inzertný portál 

Nemrhajte svojim časom a pridajte svoj inzerát na overený inzertný portál, kde viete, že sa brigádnici pravidelne vracajú a hľaadjú brigády. Je to najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako niekoho nájsť. 

 

Celistvý inzerát

Pri tvorbe inzerátu nevynechávajte nijaké dôležité informácie. Brigádnik musí presne vedieť, čo sa od neho bude vyžadovať, aká bude náplň práce a mzda. 

Snažte sa písať inzerát zaujímavo a prehľadne, s tým vám môžu pomôcť napríklad odrážky. Pri tvorbe inzerátu nezabudnite vyplniť všetky podstatné kolónky a hlavne pridať aj aktuálny kontakt, aby sa vám brigánici mohli ozvať. 

 

Vhodná kategória a miesto brigády

Po dokončení inzerátu nezabudnite vybraž vhodnú kategóriu. Niektorí brigádnici si vyberajú brigády prioritne podľa kategórie, ako čašník, kuchár, administratíva, informačné technológie, pomocné práce atď. Po zaradení do správnej kategórie bude váš inzerát jednoduchšie nájsť. 

Podstatnou vecou je tiež zadať mesto alebo dedinu, kde sa bude musieť brigádnik dostaviť. 

 

Viditeľnosť inzerátu 

Na inzertné portály sa pravidelne pridávajú nové a nové pracovné ponuky. Staršie sa posúvajú v priečke nadol a nové vyskočia na vrch. Aby ste sa taketo problematike vyhli a chcete sa viac zviditeľniť, možno by ste mali skúsiť platené služby. 

 

TOP brigáda je služba, kedy sa váš inzerát označí ako TOP a navyše posunie váš inzerát do predných pozícií, kde ho brigádnici môžu rýchlejšie objaviť. 

 

TOP zamestnávateľ vám pomôže lepšie odprezentovať meno a logo vašej firmy. Zobrazí sa priamo na domovskej stránke, takže vás brigádnici ihneď nájdu.  

 

Databáza brigádnikov je špeciálna služba, pomocou ktorej sa vám zobrazia všetky registrovaní brigádnici. Následne si môžete podľa vlastných preferencií brigánikov odfiltrovať, nájsť tých, čo vám sedia a poslať im ponuku práce. 

 

Hodnotenie

Ako získať brigánikov?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma