Brigáda a tvoje budúce zamestnanie

Brigáda a tvoje budúce zamestnanie

Ako brigáda ovplyvňuje tvoju cestu životom?

27.07.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Brigáda toho vie veľa zmeniť. V živote mladého človeka v podstate ide o jeden menší krok, alebo posun do sveta dospelých. Zvykať si na stálu pracovnú dobu a tiež si viac vážiť peniaze – aj to sú následky pravidelného brigádoívania. Čo všetko vie brigáda priniesť?

 

Pracovné skúsenosti

Vďaka brigádam sa vám nemôže stať, že by ste mali v životopise prázdne miesto v kolónke „pracovné skúsenosti“. Brigády je najlepšie vykonávať počas leta, kedy je voľno, ale tí, ktorí to budú zvládať, kľudne môžu aj počas školského roka. Čo je však najpodstatnejšie, budeš mať v niečom prax, takže okrem dochvíľnosti, motivácie, zodpovednosti ťa brigáda môže naučiť i úplne novej zručnosti, ktorú potom môžeš využiť v ďalšej práci.

 

Osobný rast

Druhou dôležitou vecou je, že ti poskytuje priestor spoznať sa. Nie iba v kariérnom živote, ale aj to aký si tímový hráč, ako si zodpovedný, kreatívny a pod. Môžeš spoznať svoje pozitívne stránky i tie negatívne a na základe tohto poznania sa zlepšovať. Taktiež ti brigáda môže poslúžiť ako vodítko pre tvoju budúcu kariéru alebo školu.

 

Oplatí sa hľadať si brigádu už teraz? Určite áno, pohľadaj svoju vytúženú brigádu u nás na Brigada.sk!

Hodnotenie

Brigáda a tvoje budúce zamestnanie
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma