Detské rebriny: Nielen doplnok do bytu

Detské rebriny: Nielen doplnok do bytu

Pamätáte si ešte na rebriny z detstva?

23.01.2022 | PoctiveSEO.sk | rebriny.sk

Na rebrinách sa dá loziť, šplhať, ponaťahovať či posilniť celé telo. Dospelí aj deti ich milujú. Rebriny dnes už zďaleka nepatria len do telocvične, našli si svoje miesto aj v mnohých domácnostiach.

 

Chcete deťom vyplniť izbičku užitočným cvičebným prvkom? Detské rebriny môžu byť práve vhodnou voľbou. 

 

Prečo kúpiť rebrinu do detskej izby

 

Rebriny do detskej izby sú pre deti skvelým darčekom nielen pre ich voľný čas a zábavu, ale aj pre budovanie ich vzťah k športu a pohybu.

 

Dnešné rebriny pre deti nemusia byť iba tým obrovským a nemotorným prvkom, ale aj užitočným doplnkom a trendom v bývaní. Rebriny nájdete v rôznych materiáloch a kombináciách, čím dokonale západnú do vašej domácnosti.

 

Rebriny v detskej izbe poslúžia ako cvičebná pomôcka, ktorú si deti ihneď zamilujú. Môžu sa po nej šplhať, vešať, skákať a skúšať rôzne cviky. S pridanými doplnkami ako napríklad žinenkou, rebríkom, hojdačkou či hrazdou sa detská izba premení na miesto s množstvom možností pre aktívne hry.

 

Tip: Rebriny sa môžu využiť aj ako dekorácia. Farebné vrecúška s úchytkami zavesené na rebrinách môžu poslúžiť ako zábavné úložné priestory na knihy, hračky, časopisy alebo čokoľvek iné.

 

Detské rebriny a ich prínos

 

Rebriny sú skvelou možnosťou, ako deti už od ranného veku priučiť športu a zdravému životnému štýlu. A nie je žiadnym tajomstvom, že deti by sa mali denne hýbať minimálne 60 minút.

 

Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, rebriny sú určite vhodnou investíciou do zdravia a fyzického aj psychomotorického vývoja dieťaťa. Zapojiť pohyb do ich každodenného života je dôležité a ponúka množstvo výhod. Pravidelné cvičenie:

 

– Upevňuje zdravie

– Posilňuje imunitu

– Pomáha znížiť stres a úzkosť

– Zlepšuje psychickú odolnosť

 

U malých detí lezenie po rebrine dokáže zlepšiť motorické zručnosti a pomáha formovať chodidlá. Staršie deti si môžu ponaťahovať chrbát a zlepšiť celkové držanie tela.

 

Rebriny sú okrem iného aj prevenciou pred plochými nohami, krivou chrbticou či nesprávnym držaním tela. 

 

Dominika Blchová, SEO služby a copywriting

Fotografie od uživatele cottonbro ze služby Pexels
 

Hodnotenie

Detské rebriny: Nielen doplnok do bytu
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma