Hľadáte brigádnikov? Pomôžeme vám získať ich

Hľadáte brigádnikov? Pomôžeme vám získať ich

Keď ste publikovali inzerát, ale nikto sa neozýva

23.02.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Publikovať inzerát nie je všetko - zvolenie tej správnej online platformy je to, čo by vás ako prvé malo zaujímať. Sociálne siete majú svoje výhody, ale ľudia na nich prednostne nehľadajú prácu či brigádu. 

Najlepšou možnosťou sú teda inzertné portály, kde sa brigádnici zlučujú a v prvom rade hľadajú zaujímavú pracovnú ponuku

 

Ako však viete, inzerátov je na tomto mieste mnoho a vy sa potrebujete odlíšiť a zviditeľniť. Toto sú 3 overené spôsoby, akými získate svojich brigádnikov

 

Povedzte im, kto ste a čo ponúkate

Ak brigádnikom chcete ukázať, že u vás majú dvere neustále otvorené a pravidelne využívate ich pomoci, začnite na stránke propagovať svoje meno a logo. Brigádnici vás tak jednoduchšie rozpoznajú a naberiete na dôveryhodnosti.

 

Dostaňte svoj inzerát na prvé priečky

Inzertné portály sú preplnené inzerátmi a vaším cieľom je prehrabať sa nimi a dostať sa vyššie. Čím vyššie váš inzerát bude, tým jednoduchiše sa k nemu brigádnik dostane a rýchlejšie zareaguje. 

 

Ozvite sa im vy!

Ste unavený z čakania? Nikto sa neozýva? Ak brigádnikov potrebujete ASAP, alebo ste veľká firma a viete, že budete potrebovať väčšie množstvo brigádnikov je tu pre vás služba s prístupom do databázy brigádnikov. Tu si môžete odfiltrovať brigádnikov presne pre vás a prácu, ktorú ponúkate. Následne sa im môžete ozvať.

 

Hodnotenie

Hľadáte brigádnikov? Pomôžeme vám získať ich
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma