Inzerát na brigádu

Inzerát na brigádu

Napíšte inzerát, ktorý osloví kopec brigádnikov

10.02.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Ak idete písať pracovný inzerát, mali by ste vedieť zopár vecí. Ak sa vám dodnes neozvalo dostatok brigádnikov, alebo dokonca žiadny, mali by ste pouvažovať, či ste v ňom neurobili chybu či dokonca nevynechali niekoľko esencialít :

 

Jednoduchý nadpis

Brigádnikom musí byť na prvý pohľad jasné, o akú pozíciu sa budú uchádzať. V názve inzerátu nie je nutné písať dlhé vety alebo dokonca vymýšľať špeciálne kreatívne popisy. 

Držte sa podstaty a jednoduchosti.

 

Stručný, ale výstižný popis brigády

V prvých dvoch vetách sa krátko predstavte a následne sa venujte iba popisu práce. Ten nemusí byť tiež nijako obzvlásť dlhý, pokiaľ si to nevyžaduje samotná náplň práce. Objasnite brigádnikovi do čoho ide a či sa s tým vie stotožniť. 

Pri dlhom texte môžete stratiť jeho pozonosť a napokon i jeho záujem vám poslať životopis.

 

Miesto brigády

Tiež mu dajte vedieť, kde sa práca bude vykonávať. Brigádnici si potrebujú prehodnotiť do akého mesta alebo na aké miesto budú pravidelne cestovať a či na to budú mať čas. 

 

Vaše požiadavky 

Požiadavky na brigádnika viažte hlavne na samotnú brigádnickú pracovnú pozíciu. Zvážte či bude potrebovať používať cudzí jazyk, bude musieť pracovať v tíme, ovládať niektoré špeciálne počítačové programy alebo musí mať skúsenosti už z predchádzajúcej práce alebo školy.

Priblíži to brigádnikom, či by vašu brigádu naozaj mohli vykonávať a sebe pomôžete tým, že nebudete obdržiavať kopu irelevantných životopisov do e-mailovej schránky. 

 

Výplata brigádnika 

V inzeráte na rovinu uveďte akú sumu bude brigádnik zarábať. Nesnažte sa tento fakt prikrášliť alebo nejako uchádzača zavádzať. Vaša brigáda má určite viac pozitív než len výplatu. Ukážte brigádnikom, že u vás môžu nabrať nové cenné skúsenosti. 

 

Pridanie inzerátu nie je v mnohých prípadoch dostatočné. Každým dňom sa na inzertné portály pridávajú stále nové ponuky. Pokiaľ však nechcete, aby vaše ponuky zapadli prachom, vyskúšajte niektoré zo služieb, ktoré inzertný portál ponúka.

Môže to pomôcť zvýšiť reakcie brigádnikov a viditeľnosti.

 

Hodnotenie

Inzerát na brigádu
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma