Kde sa zamestnať po materskej dovolenke?

Kde sa zamestnať po materskej dovolenke?

Brigády vhodné pre mamičky a oteckov po rodičovskej dovolenke

09.03.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Pokiaľ sa ešte necítite na prácu na TPP, je tu brigáda! Brigáda je skvelým medzistupňom medzi riadnym zamestnaním a materskou či rodičovskou dovolenkou. Pracovný čas je väčšinou flexibilnejší a práca jednoduchšia. Brigáda vám môže poskytnúť nové kariérne smerovanie, získať alebo si oživiť vedomosti a zručnosti. Hlavne však navýši príjmy vo vašej rodinnej pokladnici.

 

Vyhľadajte si na overenom inzertnom portály tú pravú brigádu pre vás: 

 

Práca na doma

Je jednou z najatraktívnejších brigád. Poskytuje známu domácu pohodičku a hlavne flexibilný pracovný čas, ktorý si môžete riadiť vy samy. Vyžaduje však disciplínu navyše, skvelý time management, riadne odvádzanie svojej práce a dodržiavanie stanovených deadlinov

Tzv. home office môže vykonávať mnoho pozícií, najčastejšie sú to programátori, copywritery, grafici, operátori v call centrách a pod. Čiže každá profesia, ktorá pre výkon svojej práce vyžaduje buď mobil alebo počítač. 

 

Prekladateľstvo

Jedna z profesii, ktorá sa dá vykonávať i doma. Ak dokonale odvládate cudzí jazyk, obzvlášť tie menej obľúbené ako maďarčina, poľština alebo rumunčina, môžete prekladať webové stránky alebo eshopy, čím im pomôžete rozšíriť pole svojho pôsobenia. 

 

Doučovanie

Nielen cudzie jazyky, ale predmety ako fyzika, chémia alebo matematika robia problém nejedenému žiakovi. Týmto spôsobom im môžete v škole, pred skúškami a testami, pomôcť.  

Nemusí to byť iba školský predmet, napríklad lekcie modelovania, maľovania, kreslenia alebo hry na hudobný nástroj, môžu študentom pomôcť pri prijímačkách na stredné aj vysoké školy.

 

Predajca a pokladník 

Ak vám už chýbali ľudia, potrebujete si pokecať a navyše máte obchodníckeho ducha, prečo neísť brigádovať ako asistent predaja. Požiadavky na túto pozíciu väčšinou nie sú obzvlášť náročné. Každý predajca však musí dobre poznať svoj sortiment. Brigádovať môžete ísť do obchodu s oblečením, do klasických potravín alebo do kníhkupectva.

 

Administratívna práca

Je to brigáda, ktorá bude vyžadovať viac organizovanosti a zodpovednosti. V tomto smere sa môžete zamestnať ako účtovníčka alebo fakturantka. Je však potrebná prax. 

Ak ste dostatočne komunikatívny mohli by ste skúsiť pozíciu recepčnej alebo asistentky. 

 

Hodnotenie

Kde sa zamestnať po materskej dovolenke?
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma