Kde si môžem nájsť brigádu na toto leto?

Kde si môžem nájsť brigádu na toto leto?

Hľadáš brigádu, ale už si vyčerpal svoje možnosti? Vyskúšaj tieto spôsoby

30.06.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Brigádovať sa hlavne v letnom období chystá mnoho študentov. Pominulé roky sa až zdalo, že pracovných miest nie je dostatok, dnes, po pandémii, sa podniky snažia reštartovať, čím sa očakáva i nárast dostupných pracovných miest pre mladých pracovitých brigádnikov. Prečo to nevyužiť? Väčšinu už netrápia školské povinnosti a hľadajú týmto spôsobom  nové skúsenosti a zručnosti.

 

Brigádovať sa dá mnohými spôsobmi a nie vždy, hlavne pri prvých brigádach, sú podmienky úplne dokonalé. Avšak, musíme mať na pamäti, že aj toto je pracovná skúsenosť a čím skôr začneš brigádovať, tým skôr pochopíš mnohé veci  - výplatný systém, dôležitosť finančnej gramotnosti, aké je to pracovať v kolektíve, ako byť zodpovedný, trpezlivý atď. Nikdy nijaká brigáda nie je zbytočná.

 

Ak si ešte nenašiel tú svoju, radi ti pomôžeme niekoľkými tipmi, ktoré si možno ešte neskúsil.

V prvom rade, vyskúšaj sa o prácu opýtať svojich známych a priateľov. Môžu mať rôzne návrhy, ako napríklad kosenie trávnika alebo výpomoc na výstavbe nového domu.  Táto práca síce môže byť krátkodobejšia, ale aspoň vyplní čas, ktorý by si inak úplne premárnil.

 

Potom by si mohol vyskúšať obehať lokálne reštaurácie, obchody, prípadne bary. Aj tieto môžu mať rôzne inzeráty, napríklad na svojej internetovej stránke alebo na profile na sociálnych sieťach. Priamo na mieste môžeš osloviť vedúceho a opýtať sa na detaily.

 

Ak ti však tieto tipy neprinesú nijaký úspech, ostáva iba posledná možnosť – internet. Je to však i tá najlepšia možnosť, ako si hľadať brigádu. Nachádza sa tam úplne všetko a vyhľadávanie môžeš prispôsobiť svojím nárokom. Internetové portály tohto typu ti ponúkajú možnosť hľadania práce u nás na Slovensku a pre dobrodružných i v zahraničí.

 

Podrobnosti, ako si najjednoduchšie nájdeš svoju vysnívanú brigádu nájdeš na portály Brigada.sk!

Hodnotenie

Kde si môžem nájsť brigádu na toto leto?
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma