Letná brigáda na vás čaká !

Letná brigáda na vás čaká !

Získajte brigádu ešte dnes a užite si leto

25.05.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Obdobie dvojmesačných prázdnin je pre študentov skvelá doba na privyrobenie zopár eur navyše. Okrem toho, brigáda je skvelým spôsobom, ako si nájsť nových priateľov, ako získať nové zážitky alebo vedomosti a hlavne dostať prax. 

 

Pre odoslaním žiadosti o brigádu 

Aby si mohol oficiálne brigádovať, budeš musieť mať ukončenú 10-ročnú povinnú školskú dochádzku. V tej dobe má väčšina žiakov okolo 16 rokov. Mladší záujemcovia o brigádu môžu na pomocné práce pristúpiť iba v prípade súhlasu rodiča.

 

Pri kontaktovaní zamestnávateľa

Nájdite si kontakt na inzeretna, ktorý inzerát o brigádu pridal. Prečítajte si náplň práce a požiadavky na brigádnika. Rozhodnite sa, či je práca pre teba. 

Ak ťa práca zaujala, môžeš sa slušne prihovoriť inzerentovi pomocou e-mailu alebo telefónneho čísla. 

Nezabudni si predtým pripraviť životopis a prípadne aj motivačný list. Sú to dva najdôležitejšie dokumenty, ktoré pri hľadaní brigády budeš potrebovať. 

 

 

Kde a ako hľadať brigádu na leto?

 

Brigády hľadaj podľa kategórie

Vieš aký štýl brigády by ti najviac vyhovoval? Vieš, pre ktorý odbor sa tvoj talent, schopnosti a vedomosti najviac hodia? Ak nie, vyskúšaj simulátor pracovného pohovoru, kde si overíš svoje schopnosti pre vykonávanie rôznych druhov brigád. 

Vyhľadávanie brigád podľa kategórie ti sprostredkuje brigády rozdelené podľa ich odvetvia, napríklad administratívne práce, upratovanie, predaj, opatrovanie, gastronómia a pod. 

 

Brigády v tvojom okrese

Brigády sú určite aj v okolí tvojho mesta alebo dediny, je však podstatné hľadať. Vyhľadaj si brigády podľa okresu alebo mesta, v ktorom žiješ. Budeš tak vedieť, že dochádzanie za prácou nebude náročné a neprecestuješ časť svojej výplaty. 

 

Brigády môžete nájsť aj v zahraničí

Nemusíš sa obmedzovať iba na brigády na Slovensku, zahraničie ti je úplne otvorené. Po upadnutí pandémie je dnes už vo väčšine prípadoch úplne bezpečné vycestovať. Ak chceš širší rozhľad, získať kamarátov zo zahraničia, zlepšiť si cudzí jazyk alebo proste vycestovať, brigáda je skvelá príležitosť. 

Neboj sa práce a poď brigádovať už toto leto. Brigáda nie je iba o zarábaní peňazí na letné časy, poskytuje mieru samostatnosti každému mladému človeku, získava zodpovednosť, učí sa pracovnej morálke a vzdeláva sa

 

Hodnotenie

Letná brigáda na vás čaká !
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma