Poznáte biorezonančnú terapiu a viete s čím vám môže pomôcť?

Poznáte biorezonančnú terapiu a viete s čím vám môže pomôcť?

Čo je biorezonancia?

09.02.2021 | PoctiveSEO.sk | www.biorezonancia.sk

Čo je to biorezonancia? 

Táto liečebná metóda, nám môže pomôcť pri každodenných problémoch, ktoré vám možno ani nenapadne riešiť. Biorezonancia, alebo teda biorezonančná terapia, je diagnostický a zároveň terapeutický postup, ktorý skutočne rýchlo a bezbolestne testuje telo. Následne zisťuje záťaže v ľudskom tele. 

 

Predtým, než začneme liečbu, za pomoci biorezonancie, najskôr navštívime biorezonančné centrum, kvôli diagnostike. Vďaka tomu, môžeme riešiť zdravotné problémy už v začiatočnom štádiu. Častokrát, sa nám vďaka biorezonancii podarí zasiahnuť ešte skôr, ako sa objavia príznaky. 

 

Pokiaľ nám však určia diagnózu, nie je úplne možné povedať, koľko potrvá, kým uvidíme účinky biorezonancie. Veľa to záleží od závažnosti, či štádia ochorenia. Čím horšie štádium je nám diagnostikované, tým viac času by sme mali nechať telu na naštartovanie sa.

 

V Nemecku sa táto metóda používa už viac, ako 30 rokov. Na Slovensku to zatiaľ ešete nie je veľmi známe. Taktiež tomu veľa ľudí nedôveruje, keďže v dnešnom svete majú pocit, že z každej strany chce na nich len niekto zarobiť.  

Biorezonancia nám môže pomôcť pri:

Chronickej únave, depresii

Alergiách, či kožných problémoch, s ktorými si nevie dať lekár rady

Posilnení imunitného systému

Závislosti na kofeíne

Závislosti na cigaretách

Zisťovaní slabín v našom tele 

 

Samozrejme nič nejde len tak. Nemôžeme si myslieť, že prídeme niekde a oni nám jednoducho bez našej snahy pomôžu. Ako aj u lekára, tak aj pri biorezonancii je potrebné spolupracovať a dodržiavať určité body, pokiaľ chceme, aby nám niekto pomohol. Je to ako pri chudnutí. Bude pre nás  zbytočné, si kúpiť drahý cvičebný plán, či jedálniček, pokiaľ ho nebudeme dodržiavať. Je potrebná vytrvalosť a disciplína. 

 

Vďaka biorezonancii, máme možnosť riešiť naše ochorenia od koreňa. Pomerne často ich riešime len povrchovo. Mali by sme si však uvedomiť, že lieky od bolesti nás z ochorenia nemusia dostať úplne. 

 

Samozrejme, najlepšie je sa akýmkoľvek ochoreniam, či problémom vyhnúť úplne.  Keďže pravidelne sa stáva, že popri fyzickým ochoreniam, u nás nastáva psychická nerovnováha a keď takýto stav príde, môžu na to pomôcť bachove esencie, kvapky. Avšak najlepšie je sa akejkoľvek psychickej nepohode vyhnúť. 

 

Hodnotenie

Poznáte biorezonančnú terapiu a viete s čím vám môže pomôcť?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma