Prečo je dobré pridať certifikát z online kurzu do životopisu

Prečo je dobré pridať certifikát z online kurzu do životopisu

Aj takto si môžeš šplhnúť u zamestnávateľa

20.02.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Ten, kto ani počas pandémie nechce leňošiť a chce sa niečo nové naučiť, odporúčame siahnuť po online kurzoch. Učiť sa môžeš priamo z domu, väčšinou je časovo flexibilný a výber tém je nekonečný. Preto sa v poslednej dobe stali online kurzy veľmi obľúbenými a mohol by si ich vyskúšať aj ty. Okrem toho, že ti pomôžu „vyplniť“ tvoj životopis, je tu aj niekoľko iných dôvodov, prečo sa ich oplatí zahrnúť do resumé:

 

Okrem iného, poskytujú aj dobrú tému na pohovore. Zamestnávateľ alebo personalista ako prvé začne rozoberať tvoj životopis a samozrejme, ho môže zaujať aj tvoj online kurz. Aj vďaka nemu ťa môže bližšie spoznať.

 

Ďalším dôvodom je, že o tebe môže mnoho povedať. Napríklad aj to, že si ambiciózny a stále na sebe pracuješ. Väčšina ľudí svoj voľný čas venuje relaxácii a regenerácii, na tom nie je nič zlé, ale ty svojimi certifikátmi dokážeš povedať, že svoj voľný čas rád venuješ vzdelávaniu a objavovaniu nových vecí.

 

Všetky tvoje certifikáty nemusia byť priamo k práci, o ktorú sa zaujímaš. Avšak je veľmi podstatné vedieť, ktoré sa tam hodia a ktoré si dokážeš obhájiť. Každopádne, každý rozumný príspevok do tvojho životopisu, či už certifikát, diplom alebo nejaké súťaže môžu dopomôcť k úspešnému zvládnutiu pohovoru.

 

Hľadáš ďalšie rady pre pracovný pohovor? Nájdeš ich na našej stránke Brigada.sk !

Hodnotenie

Prečo je dobré pridať certifikát z online kurzu do životopisu
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma