Simulácia pracovného pohovoru

Simulácia pracovného pohovoru

Pri spomienke na pracovný pohovor sa mnohí z nás cítia stiesnene. Zvlášť ak je to pohovor do vysnívanej práce.

25.04.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Často sa snažíme urobiť na potenciálneho zamestnávateľa čo najlepší dojem, ale stres alebo nedostatočná príprava nám to môžu prekaziť.

 

Simulátor pracovného pohovoru je online nástroj, ktorý ti pomôže pripraviť sa na otázky, ktoré by ti mohol personalista na pohovore položiť. 

 

Na základe výberu pracovnej pozície, ti simulátor  vygeneruje otázky, ktoré ťa pripravia aj na nečakanú situáciu, ktorá sa môže vyskytnúť. Správne odpovede neexistujú, no simulátor ti ukáže, aké odpovede personalista viac preferuje.

 

Po zodpovedaní 10 otázok, z ktorých je každá za 2 body, ti  simulátor poskytne celkové hodnotenie s možnosťou získať až 20 bodov. Jeho účelom je odhaliť tvoje nedostatky a pomôcť ti ich odstrániť, a zároveň ti pomôcť zmierniť stres a nervozitu.

 

Cieľom simulátora nie je naučiť výslovne odpovede na otázky, ale skôr ťa pripraviť na to, ako by bolo vhodné na ne odpovedať. Samozrejme, nezabudni, že personalista by ti mohol položiť aj iné otázky, ako sú tie, ktoré sa objavia v simulátore. Dôležité je zachovať chladnú hlavu a odpovedať úprimne a s rozumom.

 

Taktiež veľmi dôležité je mať pripravený moderný a aktuálny životopis. Existujú online nástroje, ktoré ti pomôžu vytvoriť si profesionálny životopis s pomocou šablón.

 

Hodnotenie

Simulácia pracovného pohovoru
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma