Začala škola a potrebuješ brigádu?

Začala škola a potrebuješ brigádu?

Ponuka brigád pre študentov, poradíme ti, kde ich nájdeš

03.10.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Brigáda je veľká príležitosť pre každého mladého človeka. Nielen, že sa finančne dokáže osamostatniť, prináša aj nové pracovné skúsenosti, zručnosti a vedomosti.

 

Sú veľmi flexibilné a sú otvorené naozaj každému. Študenti sú stále najpočetnejšou skupinou, ktorá sa zaujíma o brigády, možno vreckové nestačí, alebo chcú prax. Nech je však tvoj dôvod pre hľadanie brigády akýkoľvek, máme pre teba tipy, kde ich nájsť.

Brigády v tvojom okolí

Príležitosť brigádovať nájdeš naozaj kdekoľvek. Ak študuješ na strednej alebo vysokej škole, momentálne bývaš vo väčšom meste, stačí vyjsť von alebo do najbližšieho obchodného domu. Vo výkladoch reštaurácií alebo obchodov si všímaj, či nemajú vyvesenú tabuľku s nápisom: Hľadáme brigádnikov.

 

Ak by si chcel brigádovať s kamarátmi, opýtaj sa ich, kde aktuálne brigádujú a či by si sa nemohol pridať.

Brigády na internete

V modernej dobe je najjednoduchšie vziať notebook alebo mobil a hľadať brigády online. Síce ich objavíš mnoho, najlepšie a najbezpečnejšie je hľadať ich na overených inzertných portáloch. 

 

Brigada.sk má dlhoročné skúsenosti s inzerciou a mnoho študentov hľadá brigádu práve tu. Nachádzajú sa tam brigády z celého Slovenska aj zahraničia. 

 

Hľadanie však môžeš prispôsobiť aj svojim požiadavkám a preferenciám, napríklad hľadať brigádu podľa kraja alebo mesta, v ktorom bývaš. 

 

Brigády tiež nájdeš rozdelené podľa kategórie, teda ak chceš pracovať ako čašník, kuchár, programátor, office manažér a iné. 

 

Registrácia na portáli je zadarmo, stačí sa prihlásiť, ozvať sa zamestnávateľovi a začať brigádovať. Neváhaj a nájdi si brigádu ešte dnes. 

Hodnotenie

Začala škola a potrebuješ brigádu?
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma